The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maly nahlad na L2 castle siege

4 posters

Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Anonymný Ut september 30 2008, 20:33

http://files.filefront.com/CSavi/;11928966;/filein

perfektne video,ukazka vyborneho mass pvp pri dobyjani hradu na Light Elmore(1x ofic like server),datum 27.9.2008(co bolo par dni dozadu Smile).
odporucam pozriet,je to takych 10 min,je to dokaz ze aj CzSk moze vzniknut dobry server s velkym poctom ludi(nahodou si na nom obcas zahram Very Happy ).Autor videa Dtx(DeToX) Smile Smile Smile
kto si to pozriet nechce,tak si to proste nepozrite,davam to sem proste ako zaujimavost Smile
//PS:moj klan je tu ten nepriatelsky,ludia s takym obrazkom pri nicku obsahujuce roztiahnute cervene V na bielom pozadi su z tadial Smile

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Zrudo Ut september 30 2008, 20:44

Ja osobne L2 nemam rad koli umelosti toho (posobi to na mna tak) prostredie, na WoW sa mi praveze paci ta "kreslena" (alebo ako to povedat) grafika. Co sa tyka gameplay aj v tom WoW vyhrava. Co sa tyka balancu nwm. Je to len moj nazor na L2.
Inak video si nemozem kuknut koli prekrocenemu limitu stiahnutych dat Razz

PS: Toto nebolo mienene vyvolat flame len vravim svoj nazor affraid
Zrudo
Zrudo
Moderátor
Moderátor

Male Počet príspevkov : 230
Age : 32
Karma : 2
Registration date : 24.09.2008

WoW character
Character name: Mandrake
Race: Undead
Class: Warlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zrud

Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Valmar Ut september 30 2008, 22:33

To ja skor prave naopak Very Happy jedine co mi na wowo vadi je grafika ale da sa na to zvyknut co v L2 je realisticka narozdiel od wow...

hehe inak fajne video... mi to pripomina co sme dobyjali Oren vies co mam na mysli... Dalsia vec co mam na L2 rad su tie CSska to bola sranda, ale mne to za to expenie nestoji. Sad
Valmar
Valmar
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 408
Age : 30
Karma : 1
Registration date : 26.08.2008

WoW character
Character name: Yamllyr
Race: Troll
Class: Shaman

http://www.avengers.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Anonymný Ut september 30 2008, 22:55

Zrudo napísal:Ja osobne L2 nemam rad koli umelosti toho (posobi to na mna tak) prostredie, na WoW sa mi praveze paci ta "kreslena" (alebo ako to povedat) grafika. Co sa tyka gameplay aj v tom WoW vyhrava. Co sa tyka balancu nwm. Je to len moj nazor na L2.
Inak video si nemozem kuknut koli prekrocenemu limitu stiahnutych dat Razz

PS: Toto nebolo mienene vyvolat flame len vravim svoj nazor affraid
ja si zase myslim ze wow a L2 porovnavat nejde,pretoze je to zalozene na rozlicnych rpg systemoch,maju rozlicny gameplay,rozlicny typ vedenia pvp,iny typ ovladania,o grafike ani nehovoriac...zatial co L2 zavisi cisto vylozene na komunite ludi a klanoch,ktore sa tym tvoria(kto nehral,ten neuveri-nemyslim teraz radagastov typ hrania,ked bol v skutocnom klane tak mesiac maximalne a to tiez isiel za healera a bol neskutocne low...),tak wow je v tomto o dost volnejsie...celkovo je moj nazor skor presne opacny ako tvoj Very Happy Very Happy Very Happy
pre priblizenie ja osobne mam L2 rad koli realistickej grafike( Very Happy umelosti Very Happy ),ten gameplay som si uz tiez oblubil,co sa tyka balancu je na to kazdeho osobny nazor.niektore chary su na pvp sice dost nevyrovnane,ale myslim ze to da rozum,ze healer/buffer(ze,ezop? Very Happy) neporazi nekromancera(mag/undead summoner/debuffer) alebo hawkeya(perfektny human lukar)...kazde povolanie je proste specializovane na ine veci,niektore na pvp,ine na party hranie,ine na farmenie...jediny problem ktory v NCsofte nedomysleli je ten,ze kto by hral za party char alebo za farmu,ked moze hrat za pvp char Smile (its me,im the necromancer...).Porovnavat teda WOW a L2 sa radsej pokusat nebudem(kedysi som sa o to snazil... Smile ).Je to ako porovnavatjablko a pomaranc.Aj jablko aj pomaranc su ovocie...a tu ta podobnost konci Smile

a btw to je ako pozerat youtube a to sa nwm ci rata ako stahovanie(ja mam neobmedzene,takze mi to moze byt jedno Very Happy ).takze si to skus pozriet Smile

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Nimer Pi október 03 2008, 10:25

je to celkom pekne, moze to byt sranda, ale chyba mi tam daka prehladnost, predsa vo WoW vidis nepriatelove meno v cervenom, je to prehladne, vies co mas mlatit, ale tuto... je to mozno len tym ze to nehravam a nevyznam sa v tom az tak ... a PvP sa tiez neda porovnavat s WoW lebo toto PvP je viac menej staticke narozdiel od WoW, kde je to o pohybe, o tvojom skille v pohybovani a podobne, WoW je skratka take akcnejsie, ako vidiet pohlad z vysoka (llineage) na cele bojisko, v ktorom vidim jedine lietat gule a daky plosne bufy alebo heali alebo co to uz je...
ale kazdopadne ten Castle siege moze byt sranda, ale ze by mi to stalo za to nekonecne zabijanie priseriek Question Question Question
Nimer
Nimer
Guild Master
Guild Master

Male Počet príspevkov : 202
Age : 30
Registration date : 27.08.2008

WoW character
Character name: Nimer
Race: Undead
Class: Priest

Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Ezop Pi október 03 2008, 10:34

nj v L2 zavisi pvp skor od bufov vybavi a range tvojich spelov...a samozrejme ci vies tie spely pouzivat v spravnom poradi.... bom
ak sa milim tak ma opravte Razz
Ezop
Ezop
Baron
Baron

Male Počet príspevkov : 518
Age : 31
Karma : 1
Registration date : 27.08.2008

WoW character
Character name: Radagast
Race: Tauren
Class: Druid

Návrat hore Goto down

Maly nahlad na L2 castle siege Empty Re: Maly nahlad na L2 castle siege

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.