The Avengers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A one little thing...

3 posters

Goto down

A one little thing... Empty A one little thing...

Odoslať  Zrudo Ne november 02 2008, 01:52

Uz to pozorujem dlhsiu dobu (od vtedy ako mi skoncila karta na offi), ze clenovia tejto guildy ma nejak nemaju radi. A preco? Lebo spamujem? Nie robim si z vas srandu a niesom ako vy, vy to berete vazne ako kebyze je ten virtualny zivot *jediny* zivot. Ok ja som zvyknuty na ine veci z offika, to ze ze si tam kazdy robime ceme, nemame pravidla a atd je druha vec. Ale nikto nebuzeruje toho druheho za to ze napisal toto tak ze sa mu to nepaci. Guilda na offi je uplne volna a tato guilda je "policajna", mame pravidla tak drzte huby a dodrzujte ich.

Guild chat bez mojho "spamu" vyzera takto: "K*rva lag!" alebo "Do p*ci! Koli lagu som nezabil alika..." A ked si tam napisem daku chujovinu tak som chuj, retard, dement alebo v najlepsom pripade divny.

Dalsia vec su vztahy v guilde. OK mensie hadky mi nevadia... nie kazdy sme rovnaky. Ale ked niekto ce s niecim pomoct tak co sa deje? Nic velke ticho miesto odpovede "sry teraz sa mi nece, inokedy pojdeme" "sry nemam, vcera mi dosli" a "sry sam nemam vela penazi". A p*covanie do Kalinky... Ked mate svoje hormonalne vzbury tak je fajn ze tam je nie? Ale ked ona ce pomoc, tak nic. Teraz si urcite myslite ze som vystriekany z Kalinky.. nie len som sam sebou a viem sa bavit s dievcatami tak ako by ste sa museli vy premahat.

Toto je mensia kritika na guildu z mojho pohladu... Neberte to osobne, ale zacina ma to srat. A mam tusak ze niesom jediny...

A na koniec cem dodat: Have a nice day.. and see ya later, your lovely spamming machine
Zrudo
Zrudo
Moderátor
Moderátor

Male Počet príspevkov : 230
Age : 32
Karma : 2
Registration date : 24.09.2008

WoW character
Character name: Mandrake
Race: Undead
Class: Warlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zrud

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Valmar Ne november 02 2008, 01:59

No mne napr tvoj "spam" ako si to nazval v guild chate nevadi vobec... ja by som to za spam ani neoznacil proste sa to snazis ozivit. Len chap ze ked je niekto dungeon tak tazko ide inam... je rad ak dokaze pisat do guild chatu co mne sa vtedy nechce. Nvm ako co myslis pod tou policajnou guildou. Mne zrovna nepride ze by sme mali nejake strasne pravidla... co napr take mame? A ohladom Kalinky sice som sa parkrat na nu nastval ale to sa nastvem na kazdeho to je normalne inak s nou beham dungeony, PvPcim, questime tak ja si zas nemyslim ze by sme sa zrovna neznasali Very Happy
Valmar
Valmar
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 408
Age : 30
Karma : 1
Registration date : 26.08.2008

WoW character
Character name: Yamllyr
Race: Troll
Class: Shaman

http://www.avengers.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Zrudo Ne november 02 2008, 02:02

Na teba som to zrovna nemyslel.. to bolo na ostatnych. Policajna guilda to ze seci mi to oznacujete ako spam a potom sa do mna navazate ze spamujem a atd, mam pocit ze nemozem ani vypravat...
Zrudo
Zrudo
Moderátor
Moderátor

Male Počet príspevkov : 230
Age : 32
Karma : 2
Registration date : 24.09.2008

WoW character
Character name: Mandrake
Race: Undead
Class: Warlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zrud

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Ezop Ne november 02 2008, 14:10

Zrudo napísal:Uz to pozorujem dlhsiu dobu (od vtedy ako mi skoncila karta na offi), ze clenovia tejto guildy ma nejak nemaju radi. A preco? Lebo spamujem? Nie robim si z vas srandu a niesom ako vy, vy to berete vazne ako kebyze je ten virtualny zivot *jediny* zivot. Ok ja som zvyknuty na ine veci z offika, to ze ze si tam kazdy robime ceme, nemame pravidla a atd je druha vec. Ale nikto nebuzeruje toho druheho za to ze napisal toto tak ze sa mu to nepaci. Guilda na offi je uplne volna a tato guilda je "policajna", mame pravidla tak drzte huby a dodrzujte ich.

Guild chat bez mojho "spamu" vyzera takto: "K*rva lag!" alebo "Do p*ci! Koli lagu som nezabil alika..." A ked si tam napisem daku chujovinu tak som chuj, retard, dement alebo v najlepsom pripade divny.

Dalsia vec su vztahy v guilde. OK mensie hadky mi nevadia... nie kazdy sme rovnaky. Ale ked niekto ce s niecim pomoct tak co sa deje? Nic velke ticho miesto odpovede "sry teraz sa mi nece, inokedy pojdeme" "sry nemam, vcera mi dosli" a "sry sam nemam vela penazi". A p*covanie do Kalinky... Ked mate svoje hormonalne vzbury tak je fajn ze tam je nie? Ale ked ona ce pomoc, tak nic. Teraz si urcite myslite ze som vystriekany z Kalinky.. nie len som sam sebou a viem sa bavit s dievcatami tak ako by ste sa museli vy premahat.

Toto je mensia kritika na guildu z mojho pohladu... Neberte to osobne, ale zacina ma to srat. A mam tusak ze niesom jediny...

A na koniec cem dodat: Have a nice day.. and see ya later, your lovely spamming machine
mna nesere ani tak tvoj spam ako ked stale hovoris po anglicky...sme slovaci slovenska guilda na slovensku poslovensky a este ma trochu sere nerf a zomg Smile
Ezop
Ezop
Baron
Baron

Male Počet príspevkov : 518
Age : 31
Karma : 1
Registration date : 27.08.2008

WoW character
Character name: Radagast
Race: Tauren
Class: Druid

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Valmar Ne november 02 2008, 14:23

Ja mam prave rudov "spam" aj rad celkom aspon to neni mrtve mna len stvu vsetky tie skratky a poloanglicke nazvy... Ked mi napises nieco ako: omg nerf UT zmgdf skill HTdT ppRT tak som z toho fakt magor Very Happy ...nvm ako vy.
Valmar
Valmar
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 408
Age : 30
Karma : 1
Registration date : 26.08.2008

WoW character
Character name: Yamllyr
Race: Troll
Class: Shaman

http://www.avengers.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Zrudo Ne november 02 2008, 14:59

Anglictina je sexy O_O .. a k tym skratkam.. to si z vas robim srandu Razz
Zrudo
Zrudo
Moderátor
Moderátor

Male Počet príspevkov : 230
Age : 32
Karma : 2
Registration date : 24.09.2008

WoW character
Character name: Mandrake
Race: Undead
Class: Warlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zrud

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Valmar Ne november 02 2008, 15:11

No len to nechapeme Very Happy
Valmar
Valmar
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 408
Age : 30
Karma : 1
Registration date : 26.08.2008

WoW character
Character name: Yamllyr
Race: Troll
Class: Shaman

http://www.avengers.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Zrudo Ne november 02 2008, 15:29

Sak to je na tom to prave.. Very Happy
Zrudo
Zrudo
Moderátor
Moderátor

Male Počet príspevkov : 230
Age : 32
Karma : 2
Registration date : 24.09.2008

WoW character
Character name: Mandrake
Race: Undead
Class: Warlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zrud

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Ezop Ne november 02 2008, 16:19

nj len ja niesom velmi stastnz ked niecomu nechapem >D
Ezop
Ezop
Baron
Baron

Male Počet príspevkov : 518
Age : 31
Karma : 1
Registration date : 27.08.2008

WoW character
Character name: Radagast
Race: Tauren
Class: Druid

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Valmar Ne november 02 2008, 18:54

Radagast napísal:nj len ja niesom velmi stastnz ked niecomu nechapem >D
napodobne...
Valmar
Valmar
Admin
Admin

Male Počet príspevkov : 408
Age : 30
Karma : 1
Registration date : 26.08.2008

WoW character
Character name: Yamllyr
Race: Troll
Class: Shaman

http://www.avengers.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

A one little thing... Empty Re: A one little thing...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.